FAQ

Je rozdíl mezi karaoke barem a K*STAR karaoke salónkem?

Je, a významný: zatímco v karaoke baru se zpívá z pódia pro „veřejnost“ před všemi hosty, K*STAR karaoke salónek poskytuje privátní prostor pro vybrané skupinky přátel, kamarádů, kolegů z práce. V K*STAR karaoke salónku se tak nezpívá pro “neznámé lidi z ulice“, ale karaoke zpěvem se v karaoke salónku baví hosté, kteří se znají nebo si alespoň společně vyšli za zábavou.

K*STAR karaoke salónek je proto oblíbený pro oslavy malých uzavřených společností, například u příležitosti narozeninových nebo rodinných oslav, výročí, rozluček, office párty, teambuildingových akcí, firemních večírků. Pro karaoke zábavu je v karaoke salónku k dispozici kompletní audio-video karaoke zařízení a skupina hostů má celý playlist - na rozdíl od karaoke baru - jen pro sebe.

Jak si vybírám písničky?

K*STAR hosté si vybírají písničky nikoli prostřednictvím karaoke DJe, jak tomu obvykle bývá v karaoke barech, ale sami ze zpěvníku prostřednictvím iPad která se okamžitě řadí do Vámi vytvářeného playlistu a karaoke song je v požadovaném pořadí zobrazen na obrazovce.

Na kolik to vyjde?

Obvyklá doba karaoke zábavy v K*STAR je 2 hodiny s tím, že pronájem za salónek je na recepci K*STAR hrazen předem. Vaši 10ti člennou grupu vyjde hodinka prvotřídní karaoke zábavy v K*STAR salónku na 80 Kč na osobu (100 Kč patek a sobota od 20:00 do 00:00)